В Орловской области назначен и.о. ответственного за региональную политику
В Орловской области назначен и.о. ответственного за региональную политику

Исполняющим обязанности заместителя губернатора и председателя правительства Орловской области — руководителя аппарата губернатора и правительства — назначен экс-председатель региональной избирательной комиссии Вадим Соколов. … читать далее

 «Поезд инноваций». 13-14 октября
«Поезд инноваций». 13-14 октября
Поиск

  


29.11.2018Потреба Вітамінів і Мінералів

Кількість вітамінів і мінералів, які потрібні організму залежать від різних факторів. Потрібно враховувати, вік, стать, рівень активності протягом дня. Рівень необхідних елементів збільшуються в такі періоди як: при хворобі організму, при великих фізичних навантаженнях, при вагітності, тому в такі моменти може знадобитися збільшення доз всіх необхідних вітамінів і мінералів.

Досить велика кількість вітамінів мінералів організм може отримати з правильного і збалансованого харчування. Важливо щодня вживати багато овочів і фруктів, велика кількість білкових продуктів, але важливо розуміти, скільки там жирів і калорій. Бо якщо переборщити з кількістю корисних продуктів, можна отримати ожиріння. Саме для того щоб людина могла отримати всі необхідні елементи і не переїдати, були створені готові вітамінні і мінеральні комплекси. Так як для того щоб отримати все необхідне, потрібно з’їдати щодня близько 50 кілограмів їжі. Наприклад, Вітамін D виробляється в організмі за допомогою сонячного світла, тому в зимовий час може знадобитися додавання цього елементи за допомогою готових вітамін. Якщо людина сидить на сильно обмежують дієтах або у вас вегетаріанське харчування, ви повинні переконатися в тому, що у вашому раціоні є все необхідне. Так як постійний брак поживних речовин призводить до великих проблем зі здоров’ям і самопочуттям. Наприклад, якщо в організмі не вистачає такого мінералу як залізо, то це призводить до зниження імунітету і до розвитку анемії, стежити за рівнем заліза в організмі, особливо потрібно після 50 років. Основний з проблем літніх людей є остеопороз. Для того, щоб ця хвороба не з’явилася, необхідно вживати достатню кількість кальцію. Потрібно вживати більше молочних продуктів і додавати готовий кальцій в таблетках або капсулах.

Дуже важливо правильне харчування для жінок під час вагітності. У цей період має теж надходити достатня кількість кальцію, так як на побудови скелета плода, буде тягнуться з кісток і зубів вагітної жінки. Ще дуже важливий мінерал – це залізо. Вітаміни групи Б мають бути присутні обов’язково, так як більшість з них беруть участь в роботі нервової системи і покращують емоційний стан. Вітамін С підвищує імунну систему і захищає організм від впливу навколишнього середовища, так само покращує колір шкіри і волосся. Вітамін А відповідає за здоровий стан вашої шкіри.


Информация Regnum Центр является интеллектуальной собственностью Regnum Центр. При цитировании и использовании материалов, подписанных следующим образом - © Regnum Центр, ссылка на Regnum Центр обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка (hyperlink) на http://gorodorel.info обязательна. Републикация текстов новостей Regnum Центр возможна только с письменного согласия агентства.